Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 380 / 400/ 440 / 420mm/440MM |
| is_customized | Yes |
| Model Number | OD2 |
| Components | Handlebar |
| Material | carbon fibre |
| Use | Road Bicycles |
| Type | Road Handlebar/Bent Bar |
| Clamp Diameter | 28.6mm |
| Width | 300 – 400mm |
| Brand Name | ZTTO |
| Origin | Mainland China |
| Stem | 80mm, 90mm, 100mm, 110mm, 120mm |
| Angle | 10° |
| Bolt Torque | 6Nm |
Instock
There are no reviews yet.