Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 23 cm |
| Model Number | HT-009 |
| Certification | CE |
| Air Vents | 8 – 15 |
| Type | Integrally-molded Helmet |
| Material | EPS |
| Brand Name | Eastinear |
| Age | (Adults) Men |
| Origin | Mainland China |
| Weight (g) | 500g |
Instock
There are no reviews yet.