Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Bicycle Crank |
| Use | Mountain Bikes, Road Bicycles |
| Material | Aluminum alloy, Aluminum alloy |
| Category | CRANK |
| Brand Name | BUCKLOS |
| Origin | Mainland China |
| Product | Bicycle crank |
| Brand | BUCKLOS |
| Hole | Square/Diamond/Spline |
| Length | 152/170/175mm |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.