Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Bicycle Grips |
| Length (cm) | 13cm |
| Width(cm) | 2.2cm |
| Material | Rubber |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.