Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Automatic sleep | Y |
| External devices | Y |
| Charging Interface Type | other |
| Touch Screen | N |
| Waterproof Level | IPX 5 |
| Display Color | Color |
| Navigation | Y |
| Type | Wired, Display |
| Stopwatch and Accessories | Wired Stopwatch |
| Brand Name | BAFANG |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Language | OTHER |
| Certification | UL |
| Rated Voltage | 36/43/48V |
| Package dimensions | 12.1 x 8.1 x 7.9 cm |
| Model number | C961 |
| Display size | 2.7 inch |
Instock
There are no reviews yet.