Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Bicycle Seatposts Clamps |
| Material | Aluminum/Alloy |
| Size | 31.mm / 34.9mm |
| Use | Mountain Bikes |
| Origin | Mainland China |
| Bike Seat Post Clamp | Quick Release |
| Cycling Accessories | Quick Release Bike Seatpost Clamp |
Instock
There are no reviews yet.