Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Bicycle Handlebar Tape |
| Brand Name | BUCKLOS |
| Origin | Mainland China |
| Product | Bicycle Handlebar Tape |
| Material | PU+EVA |
| Size(CA.) | 2150*30*3mm |
| Weight(CA.) | 66.9g/Pair |
| Color | Black/Red/White/Dark Blue/Bianchi Green/Purple/Orange/Pink |
| Package Included | Handlear Tape*2+Adhesive strip*2+Bar Plug*2 |
Instock
There are no reviews yet.