Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | R15 |
| Air Vents | 8 – 15 |
| Type | Light Helmet |
| Material | EPS |
| Brand Name | jepozra |
| Age | (Adults) Men |
| Weight (g) | 0.3kg |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.