Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Type | Bicycle Grips |
| Material | Alluminium Alloy+Rubber, High Density Rubber |
| Brand Name | BUCKLOS |
| Origin | Mainland China |
| Product | Bicycle Handlebar Grips |
| Lock Ring Material | Aluminum Alloy |
| Size | Approximately 5.20 inches x 1.65 inches (132mm x 42mm) |
| Weight | A Pair of Grips Weighs About 132g – Light Yet Substantial |
| Color Variety | Choose from Black, Red, Blue, Green, Bianchi, Purple, Brown |
| Suitable for | Designed to Fit 22.2MM Handlebar Caliber – Universally Compatible |
| Packing | 1 pair (with box) |
Instock
There are no reviews yet.