Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | > 500w |
| Power Supply | lithium battery |
| Voltage | 48V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Folded | No |
| Bike Type | City Commuting |
| Age Range (Description) | Adult |
| Number of Speeds | 7 |
| Wheel Size | 20 Inches |
| Frame Material | Aluminum |
| Suspension Type | Front |
| Special Feature | POWERFUL 1200W PEAK & 28MPH & 7 SPEED & FAT TIRE, 48V/15AH (720WH) LIT |
Instock
There are no reviews yet.