Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Type | Brake pads |
| Model Number | BRP-01 |
| Braking System | Hydraulic Disc Brake (Hydraulic Brake Pad) |
| Components | Pads |
| Brand Name | BUCKLOS |
| Origin | Mainland China |
| Mateial | Resin |
| Weight(CA.) | 24.8g/Pair |
| Corresponding Model | compatible with shimano B01S/B03S/B05S-RX |
| Fit for | BR-M485 TX805 M445 M395 M575 M475 M416 M396 M525 M465 M355 M495.etc |
Instock
There are no reviews yet.