Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Brake pads |
| Model Number | BRP-03 |
| Braking System | Hydraulic Disc Brake (Hydraulic Brake Pad) |
| Components | Pads |
| Brand Name | BUCKLOS |
| Origin | Mainland China |
| Material | Resin |
| Weight(CA.) | 22.5g/Pair |
| Corresponding Model | compatible with shimano G01S/G03C/F01A/F03C |
| Fit for | BR-M9000/M9020/M8000/M985/M987/M988/M785/M615/M666/M675.etc |
Instock
There are no reviews yet.