Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, ABS |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power (W) | 1W |
| Mini Aquarium Air Pump | Fish Tank Aerator |
| Fish Tank Oxygen Pump | Aquarium Oxygen Air Pump |
| Portable Mini Small Oxygenator | Small Oxygenator |
| Size | 75x32mm/2.95×1.26inch |
| Power | 1W |
| Displacement | 2L/min |
Instock
There are no reviews yet.