Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 220V |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | C6UE2SS201495 |
| Tube Calibre | 0.5 cm |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Type | fish |
Instock
There are no reviews yet.