Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.307 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | Eu plug, EU Plug, US Plug |
| Voltage | 110-240V |
| Material | Plastic |
| Tube Calibre | 4mm |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 5W |
| Type | fish |
| Power | 5W |
| Output | 3L/min |
| Cable Length | 120cm |
| EU Plug | 220-240V 50/60Hz |
| US Plug | 110V 50/60Hz |
| Air pump type | 5W Silent Air Pump |
| Size | 11cm*7cm*5cm |
| Accessories | air tube/suction cup/check valve/control valve/square bent |
Instock
There are no reviews yet.