Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | No |
| Feature | Breakaway, Personalized, Quick Release, Small dogs & cats |
| Decoration | OTHER |
| Material | PU, PU |
| Brand Name | Puppystar |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats, Cats & dogs |
| Collar type | Basic Collars |
| Size | S 1.0x(20-28)cm/M 1.5x(19-27)cm |
| Weight | S (30g)/ M (40g) |
| Color | Blue, yellow, red, coffee, green |
| Pattern | Solid |
| Season | All seasons |
| Name | Tel pour chat |
| Nametag | Personalized cat collar |
| Personalized cat tag | Id tag cat, pet id name tag |
| identification collars | pendant for cat collar |
| pet personalized collar | id tags for personalizing |
Instock
There are no reviews yet.