Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cloth |
| Brand Name | Masue Pets |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Type | Dogs |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| is_customized | Yes |
| Package | 50pcs |
| Style | Lace Style |
| name | pet /cat /dog bowties |
| colour | mix all colour |
| Matiral | lace |
| size | the neck 22-40cm |
Instock
There are no reviews yet.