Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.174 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 9 cm |
| Watt | 75W |
| Power Source | CHARGE |
| Charging Time | 24 Hour |
| Model Number | Heat Emitter Bulb, Pet Heating Light Bulb |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lighting |
| Condition | High Quality and New |
| Product | Heat Emitter Bulb |
Instock
There are no reviews yet.