Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cloth, Ribbon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | hair accessories |
| Type | Dogs, small doggy hair bows |
| Color | Mix Color |
| Size | About 5cm |
| Feature1 | Pet Dog hair Bows |
| Feature2 | Rubber bands |
| Style | pearl style |
| weight | 1.6g |
Instock
There are no reviews yet.