Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Material | Cloth |
| Brand Name | MRUQ PET |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Triangular Bandage |
| Type | Dogs |
| Festival | Easter |
Rabbit |
|
| Package | 5PCS |
| Size | 65x42x42cm 40x28x28cm |
Instock
There are no reviews yet.