Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | beautydog |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Type | Dogs |
| color | red, black, blue, green, pink, orange, purple, etc |
| size of bow | 27*7cm |
| adjustable neck size | 55-60cm |
| Fit for | small, medium and large dogs |
Instock
There are no reviews yet.