Instock
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 2 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silicone |
| Item Type | combs |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| Product Name | Cat Steamy Brush |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Silicone |
| Color | Yellow, Green |
| Feature | Massage, Hair Removal, Cleaning |
| Size (Brush) | 4.5*2.9*2.4 in / 11.5*7.5*6.0 cm |
| Size (Package) | 4.9*3.0*2.4 in / 12.5*7.7*6.0 cm) |
| Style | Long Hair |
| Stock | Sufficient |
| Support | Retail, Wholesale, Dropshipping |
| Service | ServiceFast shipping, Free shipping, Customs free products |
| Type 1 | Cat Accessories |
| Type 2 | Pet Grooming Supplies |
| Type 3 | Cats Pet Products |
| Type 4 | Cat Supplies |
| Type 5 | Cat Comb |
| Type 6 | Steamy Brush Cat |
| Type 7 | Cat Brush |
| Type 8 | Cat Brush Hair Remover |
| Type 9 | Cat Brush with Water Tank |
| Type 10 | Long Hair Cat Brush |
| Type 11 | Cat Steamy Brush Water |
| Type 12 | Cat Steamy Brush Spray Massage |
Instock
There are no reviews yet.