Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cloth |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Color | Mix Color |
| Style | rebbit style |
| Feature1 | Pet Bow Tie |
| Feature2 | small dog neckties |
| Feature3 | small dog bow ties |
| neck size | 20-40cm |
| weight | 3g |
Instock
There are no reviews yet.