Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cloth, Cloth |
| Brand Name | Masue Pets |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Type | Dogs |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| is_customized | Yes |
| Colors | Mix colour |
| Style | Easter |
| Package | 50/100pcs |
| name | Pet Bowtie |
| Size | Neck from 22cm to 40cm |
Instock
There are no reviews yet.