Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Endotracheal Tube |
| Type | Dogs |
| Product name | Endotracheal tube |
| Size | ID 2.0-10.0mm |
| Sterilized | yes |
Instock
There are no reviews yet.