Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Material | Pine Wood, Mirror panel, pine |
| Type | BIRDS |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Size | 10*10*10cm |
| Package Including | 1pc x Bird Mirror With Perch |
Instock
There are no reviews yet.