Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | No |
| Feature | Personalized, Reflective |
| Decoration | Sash Small Bell |
| Material | Nylon |
| Brand Name | COOYOMOO |
| Type | cats |
| Origin | Mainland China |
| Specifications | Circumference 19-32cm, width 1cm |
| Suitable | For Puppy Kitten |
| Features1 | Adjustable reflective cat collar |
| Feature 2 | Cat Collar |
| Feature 3 | Luminous collar |
| Feature 4 | Dog Accessories |
| Feature 5 | Pet Collar |
| Feature 6 | Pet Supplies |
| Feature 7 | Glowing collar |
| Package contents | 1* Pet Collar |
| Sale Type | Retail Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.