Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER, Ribbon |
| Brand Name | Masue Pets |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Type | Dogs |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| Colors | Mix color |
| Style | Thanksgiving Style |
| Package | 50/100PCS |
| colour | mix colours |
| Size | neck from 22cm to 40cm |
Instock
There are no reviews yet.