Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Model Number | / |
| Brand Name | SAILFLO |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 6W |
| Type | fish |
| Scope of application | used to extract and collect body fluids. |
Instock
There are no reviews yet.