Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Watt | 75W |
| Power Source | CHARGE |
| Charging Time | 3 Hour |
| Model Number | heat lamp |
| Brand Name | JIECARE |
| Origin | Mainland China |
| Name | Pet reptile heating lamp |
| Application | Pet Heat lamp |
| Power | 25/50/75/100W |
| Package | Random box |
Instock
There are no reviews yet.