Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 2000g |
| Applicable Dog Breed | Large Dog |
| Brand Name | LZJV |
| Item Type | Bowls |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| place of origin | China |
| material | stainless steel |
| Specifications | White, black |
| Category | Pet food utensils |
Instock
There are no reviews yet.