Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| Set Type | No |
| Material | Cloth |
| Type | Dogs |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Color | Mix Color |
| Style | American Independence Day style |
| Feature1 | Small Dog bowties |
| Feature2 | Pet Bow Ties |
| Feature3 | 4th of July dogs bowties |
| neck size | 20-40cm |
| weight | 5g |
Instock
There are no reviews yet.