Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | Senniea |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Type | Dogs |
| Usage | Collars & Leads |
| materail | Lace |
| size | neck from 22cm to 40cm.bows 4cm*7cm |
| colour | mix colour |
| make for | cat /samll dog |
| name | pet dog bowties |
| Package | 10 pcs |
Instock
There are no reviews yet.