Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
| Material | Cloth, Polyester plush ball |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Color | Mix Color |
| Style | cute style |
| Feature1 | Dog bow ties |
| Feature2 | cute bow ties |
| Feature3 | ball bow ties |
| Ball size | 2-3cm |
Instock
There are no reviews yet.