Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Non-automatic |
| Material | Plastic + stainless steel |
| Brand Name | Adhere To Fly |
| Origin | Mainland China |
| Type | BIRDS |
| Name | Parrot Pigeon Fledgling Feeding Syringe |
| Gavage Tubes Material | Stainless steel |
| Syringe Capacity | 10ml 20ml |
| Gavage Tubes Size | 6 models |
| Applicable objects | parrots, pigeons, rodents, etc. small pet |
Instock
There are no reviews yet.