Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | No |
| Brand Name | DGOzone |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish |
| Product name | Venturi injector |
| Size of water inlet/outlet | 1/4" |
| Suction size | 1/8" |
| Length | 57mm |
| Walter flow | 0.05-0.25m3/h |
| Material | PVDF body |
| Packing | Carton |
| Color | Black |
| Model | KH-A12057 |
Instock
There are no reviews yet.