Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 6 × 3 cm |
| Material | Plastic and Soft Silicone |
| Type | cats |
| Item Type | combs |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | 3-in-1 Pet Comb |
| Feature 1 | Hair Removal |
| Feature 2 | Clean |
| Feature 3 | Massage |
| Color | Blue, Pink |
| Size(cm) | 19x5cm |
| Size(in) | 7.48×1.97in |
| Package 1 | 1x Brush |
| Package 2 | 1x Brush, 10x Soft Towel |
| Package 3 | 1x Brush, 100x Soft Towel |
| Package 4 | 10x Soft Towel |
| Package 5 | 100x Soft Towel |
| Stock | Sufficient |
| Support | Retail, Wholesale, Dropshipping |
| Service | Fast shipping, Free shipping, Customs free products |
| Type 1 | Pet Product Supplies |
| Type 2 | Cat Dog Accessories |
| Type 3 | Cat Brush |
| Type 4 | Cat Comb |
| Type 5 | Dog Brush |
| Type 6 | Dog Comb |
| Type 7 | Pet Grooming Equipment |
| Type 8 | Long Hair Cat Brush |
| Type 9 | Silicone Dog Brush |
| Type 10 | Hair Remover Brush Dog and Cat |
Instock
There are no reviews yet.