Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Time | 3 Hour |
| Voltage | 110-240V |
| Material | Plastic |
| Brand Name | XMSJ |
| Item Type | combs |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| Noise | <62dB |
Instock
There are no reviews yet.