Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Material | POLYESTER, Lace |
| Brand Name | Masue Pets |
| Origin | De(origin) |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Type | Dogs |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| Colors | Mix color |
| Package | 100pcs |
| Size | 5cm |
Instock
There are no reviews yet.