Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Lace, Lace |
| Brand Name | Senniea |
| Origin | Mainland China, Zhejiang, China (Mainland) |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Type | Dogs |
| Name | Pet bowties |
| Package | 10pcs |
| Colour | Mix colour |
| Size | The neck 22-40cm |
Instock
There are no reviews yet.