Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 4 cm |
| Model Number | UV test card |
| Origin | Mainland China |
| Support 1 : | Retail |
| Support 2 : | Wholesale |
| Support 3 : | Dropshipping |
| Support 4 : | Free Shipping |
| Support 5 : | Within 24 Hours Fast Shipping |
| texture of material | Nff-71 UV test card |
| Product category | Other aquatic products |
| Weight | 5g |
| Size | as shown |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.