Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 150ml |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | CERAMICS |
| Type | Dogs |
| Item Type | Bowls |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.