Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 50g |
| Applicable Dog Breed | Medium-sized Dog |
| Material | silica gel |
| Brand Name | huanleyangguang |
| Item Type | Slow Feeder |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
Instock
There are no reviews yet.