Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Voltage | 110-240V |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Product | Aquarium hose |
| Use for | Fish tank pump |
| Color | Green |
Instock
There are no reviews yet.