Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 110-240V |
| Material | Plastic |
| Tube Calibre | 0.4mm |
| Brand Name | Nasedal |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 1W |
| Type | fish |
Instock
There are no reviews yet.