Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | No |
| Feature | Padded, Personalized, Breakaway, Bells, Quick Release |
| Decoration | Sash Small Bell |
| Material | Nylon |
| Brand Name | Beirui |
| Type | cats |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Dog Breed | Small Pets Cat Puppy Kitty Kitten Chihuahua |
| Weight | 20g |
| Width | 1cm |
Instock
There are no reviews yet.