Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 6 × 3 cm |
| Voltage | None |
| Material | Plastic |
| Model Number | air control valve |
| Tube Calibre | 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, |
| Brand Name | ZHIYANG |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
Instock
There are no reviews yet.