Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Model Number | NNW-6TBXGSCFLQ-Q1 |
| Tube Calibre | 5mm |
| Brand Name | NuoNuoWell |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Name: | Aquarium Oxygen Pump Diverter |
| Material: | Stainless steel |
| Outler Number: | 2/4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24Ways |
| Air inlet O.D: | 9mm |
| Air outlet O.D: | 5mm |
| Connect: | I.D 4mm Hose and I.D 8mm Hose |
| Application: | Aquarium Air Splitter Valve Fish Tank Air Pump Flow Splitters Oxygen Pump Regulating Valve Hose Distributor |
Instock
There are no reviews yet.