Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 6 cm |
| Voltage | Other |
| Material | Plastic |
| Model Number | tube connectors |
| Tube Calibre | Other |
| Brand Name | ZHIYANG |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Dia. | 20mm, 25mm, 32mm |
| Color | Grey |
Instock
There are no reviews yet.