Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | YES |
| Decoration | Other |
| Material | metal |
| Brand Name | Abrrlo |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| name | cat name tag |
| color | silver gold |
| size | 25x20mm |
| weight | 15g |
| style | cute |
| feature | free Personalized customized |
| suitable for pet | small medium large dogs and cats |
| cat collar | dog tag |
Instock
There are no reviews yet.